Survivo All Star’da finalistler belli oldu

Survivor’da dün akşam yarı final gerçekleşmiş ve iki finalist Ogeday ve Seda olmuştu. Finale direkt olarak adını yazdıran ise Batuhan ve Nefise olmuştu. Bu akşam final gecesinde 4 güçlü isim yarışacak. Yarışmacıların performans oranlarına göre atışları belirleyecek ilk isim Ogeday olurken rakibine karşı atışları belirleyecek ikinci isim de % 60, Nefise oldu. Survivor’un ilk turunda karşı karşıya gelecek isimler ise Ogeday-Seda ve Batuhan-Nefise şeklinde gerçekleşti. 5 olan rakibini eleyerek bir üst tura çıkacak.

OGEDAY İLK FİNALİST

Survivor finali ilk turunda karşı karşıya gelen Seda ve Ogeday karşılaşmasında 6-1’lik skorla kazanan Ogeday oldu. Ogeday böylelikle adını finale yazdırdı. Ogeday gecenin ilk finalisti oldu. Seda Ocak ise bu mücadele sonrasında Survivor All Star 2024 finaline veda etti.

Nefes kesen gecenin sonunda ise bu kez Seda ve Atakan yeniden parkura çıktı. Seda 8-1’lik skorla Survivor All Star’ın 4. finalisti oldu.

5,5 aydır ekran macerasına devam eden yarışmada ilk iki finalist Nefise ve Batuhan olmuştu.

Atakan’ın yarı finalde elenmesinin ardından, finalist olan isimler netleşti. İlk turda Ogeday kazanırken, Seda ikinci turun galibi oldu.

Survivor All Star’ın İstanbul’daki büyük finalinde, Batuhan, Nefise, Ogeday ve Seda düelloda karşılaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x