Kripto para borsası WhiteBIT, TradingView’un resmi broker’ı oldu

Barcelona ile Trabzonspor’un resmi kripto para ortağı olan WhiteBIT, dünya çapında 50 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılan piyasa analizi ve ticaret platformu TradingView’un resmi aracı kuruluşları arasına katıldı.

WhiteBIT’ten yapılan açıklamada, söz konusu entegrasyonun, kullanıcılara WhiteBIT cüzdanlarını kullanarak TradingView’de işlem yapabilme olanağı sunacağı ve piyasa analizi araçlarına erişebilme olanağı vereceği kaydedildi.

Dünya çapında 50 milyonu aşkın kullanıcıya sahip kripto para borsasıyla yapılan entegrasyon, WhiteBIT kullanıcılarına Renko, Kagi, Point & Figure gibi grafik ve tabloların da dahil olduğu grafiklere, karşılaştırma araçlarına, fiyat ve teknik uyarılara ve daha fazlasına erişme olanağı sunuyor. WhiteBIT kullanıcıları, TradingView tarafından sağlanan verileri kullanarak yatırım stratejilerinin temellerini daha sağlam kurabilme olanağına kavuşuyor.

Her iki platformda da hesabı olan kullanıcılar, müşteri tanıma (know your customer | KYC) sürecini tamamladıktan ve iki faktörlü doğrulama (2FA) özelliğini aktif ettikten sonra, TradingView entegrasyonunu kullanmaya başlayabiliyor. WhiteBIT’in TradingView tarafından tanınan resmi aracı kurumlar arasına katılması, kullanıcılara TradingView üzerinden saniyeler içinde ticaret yapmaya başlama olanağı sunuyor. Ayrıca yatırımcılar, limit emir, stop emir, stop-piyasa ve piyasa emir gibi emir türlerine ve TradingView’un spot ticaret araçlarına erişebiliyor.

(EKONOMİ SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x